TTNet Meb Vitamin’e nasıl üye olunur ?

TTNet Meb Vitamin’e nasıl üye olunur?

TTNET VİTAMİN, Millî Eğitim Bakanlığı müfredatınauygunolarak geliştirilmiş veinternetüzerinden kullanılan bir eğitim destek aracıdır. TTNET VİTAMİN, İlköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrenci ve öğretmenlerinin eğitim hayatını kolaylaştırmak için hazırlanmış bir interaftif internet sitesidir.

TTNet Vitamin Yarışması’nın sonuçlanmasının ardından artık her öğrenci Vitamin’e kayıt yaptıramıyor, Vitamin’e üye olmak için öncelikle TTNet Adsl aboneliğiniz varsa bu pakete ek olarak “TTNET VİTAMİN Paketi”ni satın almanız gerekiyor. Ya da TTNet vitamin yarışmasını kazandıysanız 1 senelik ücretsiz TTNet Vitamin’e üye olabilirsiniz.

TTNET VİTAMİN Paketi’ni satın aldıktan sonra yada satın aldı iseniz buradan Vitamin’e kayıt yaptırıp ders çalışmaya başlayabilirsiniz.


TTNET VİTAMİN Paketleri’ni alabileceğiniz satış noktaları;

* TTNet Vitamin sitesinden
* 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden
* Türk Telekom Bayileri ve Ofislerinden
* PTT Merkezlerinden
* TTNET Çözüm Ortaklarından

TTNET VİTAMİN Paketlerini aylık ya da yıllık abonelik şeklinde TTNET VİTAMİN paketlerinden birini seçerek satın alabilirsiniz.

Birden fazla çocuğunuz varsa, 2 ya da 3 kullanıcı lisanslı TTNET VİTAMİN Paketlerinden dilediğinizi seçerek, tek bir TTNET ADSL aboneliği ile onların da TTNET VİTAMİN’den faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

TTNET VİTAMİN Paketlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz;
TTNET VİTAMİN Paketleri     Aylık     Yıllık
1 kullanıcı     5 YTL / AY     36 YTL / YIL
2 kullanıcı     9 YTL / AY     63 YTL / YIL
3 kullanıcı     13 YTL / AY     90 YTL / YIL

“TTNet Meb Vitamin’e nasıl üye olunur ?” için 2 yorum

Yorumlar kapatıldı.